:
. Ana Sayfa  . İletişim  . English

RM Ritim Gayrimenkul Değerleme A.Ş. 04.07.2008 tarihinde Seri:VIII, No:35 sayılı “Sermaye Piyasası Mevzuatı Çerçevesinde Değerleme Hizmeti Verecek Şirketler” listesine alınmıştır.

Sirketimiz Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun "Bankalara Değerleme Hizmeti Verecek Kuruluşların Yetkilendirilmesi ve Faaliyetleri Hakkında Yönetmeliğin (Yönetmelik)" 11. maddesine istinaden bankalara Yönetmeliğin 4 üncü maddesi kapsamına giren "gayrimenkul, gayrimenkul projesi veya bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların değerlemesi" hizmeti verme konusunda yetkilendirilmesi 02.08.2012 tarih 4887 sayılı Kararı ile uygun görülmüştür.

Ritim Gayrimenkul Değerleme A.Ş., gayrimenkuller ve gayrimenkule dayalı hak ve faydaların değerlerinin yerinde tespiti ve raporlama işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz , on yılı aşkın bir süredir en başta banka ve finans kurumları olmak üzere, kamu kurumları ile tüzel ve özel kişilere ait gayrimenkullerin değerlemesini yapmaktadır. Gayrimenkul değerlemesini kendine iş ve meslek edinmiş, her biri kendi alanında uzmanlaşmış kadrosuyla Ritim Gayrimenkul Değerleme A.Ş., faaliyet konularına giren hususlarda hizmet almak isteyen müşterilerinin taleplerine en kısa sürede cevap verebilecek altyapı, donanım ve kurumsal kimliğe sahiptir.

Bağımsızlığımız, tarafsızlığımız, güvenilirliğimiz, dürüstlüğümüz ve işimize göstereceğimiz özen en önemli ilkelerimizdir.

KGS Raporu    Sürekli Bilgilendirme Formu

 
Raporlarınız Artık İnternette...
Ritim Gayrimenkul Değerleme A.Ş. tarafından size yazılmış olan tüm raporlar artık internette. Kullanıcı adınızı ve şifreniz için bizi arayınız.
Değerleme Talep Formu
Gayrimenkul Değerleme taleplerinizi artık internet üzerinden bize iletebilirsiniz. Değerleme Talep Formu için tıklayınız.
 
 
Copyright 2006, Ritim Gayrimenkul Değerleme A.Ş.
ORTA MAHALLE MARİFET SOKAK BURAK BORA PLAZA NO: 6 OFİS: 35 KARTAL/İSTANBUL
Tel: 0216 3611419 (PBX) Faks: 0216 3611330